Čistírna

Čistíme oděvy, semišové a hladké kůže a kožešiny, textilie, impregnujeme, to vše v naší nové moderní čistírně.

Tam kde nestačí prádelna, tedy klasické praní prádla, tam přichází na řadu čistírna a chemické čištění oděvů.

Naše nová, moderně vybavená čistírna poskytuje možnosti kompletního chemického čištění a impregnace oděvů. Naše pracovnice Vám ochotně vyčistí také kožené výrobky. Zajišťujeme kvalitní, rychlé, odborné a šetrné chemické čistění a praní všech druhů oděvů, bytového textilu, pracovních oděvů, kůží i kožešin.  Jsme maximálně šetrní k zachování životnosti materiálů.

PrádelnaV naší čistírně pro Vás zajistíme:

  • čištění oděvů a textilií
  • čištění kůže a kožešin
  • impregnace textilií a oděvů
  • praní prádla
  • ruční žehlení prádla
  • zabalení oděvů do fólie a ramínko

Oděvy jsou u nás čištěny a ošetřeny na moderních čistírenských strojích. Technologické postupy volíme podle stupně a charakteru znečištění oděvu či textilie. Každý kus posuzujeme jednotlivě, ručně detašujeme speciálními přípravky různé druhy znečištění či skvrn.

Chemické čištění oděvů – co to znamená?

Chemické čištění je prováděno v moderních čistírenských linkách ve speciálním chemickém rozpouštědle. Velkou výhodou chemického čištění je šetrnost k materiálům, vysoká účinnost při odstraňování nečistot a skvrn. Tento systém umožňuje vyčistit také oděvy z kůže a kožešin, ovčí deky apod.

Žehlení, napařování, vyčesávání, kartáčování a dalšími specializované úkony a postupy zajistí perfektní vzhled oděvů a textilií.

Čištění kožených oděvů a kožešin

Kůže mají své specifické a velmi individuální vlastnosti a jsou velmi náchylné k hloubkovému znečištění nebo poškození i při běžném používání. Vlivy okolního prostředí jako slunce, prach, špína, mastnota působí nepříznivě na její vzhled a užitné vlastnosti. Je-li kůže silně hluboce narušena, jsou změny nevratitelné.

Proto je velmi důležité pravidelně dbát a pečovat o kožené oděvy nebo bytové doplňky.

Provádíme základní čištění kůže. Podrobnosti u obsluhy čistírny.

Chemické čištění objemných textilií pro firmy

Naše čistírna je plně přizpůsobena pro čištění textilií pro hotely, restaurace, lázně, zdravotnická zařízení apod. Máme bohaté zkušenosti se servisem pro firmy.  Vyčistíme všechny druhy textilií – oděvy pro personál, závěsy, ubrusy, deky, technické textilie, pracovní ochranné prostředky atd.

Našim klientům poskytujeme vysokou garanci stabilní kvality poskytovaných služeb. Správně zvolenými technologickými postupy umožňujeme prodloužit životnost materiálů oděvů a textilu nad dobu vyřazení.

O společnosti

Firma vznikla zápisem do obchodního rejstříku dne 22. října 1996, kdy jednatelé společnosti odkoupili objekt prádelny dříve patřící firmě Lázně Teplice.

Po vzniku firmy jsme se zabývali pouze praním a čištěním prádla a údržbou lázeňských domů v Teplicích. Postupně jsme získávali cenné zkušenosti a rozhodli jsme se expandovat do dalších oborů jako je údržba zeleně, elektroinstalatérské práce, průmyslové úklidy, úklidové práce v kancelářích a průmyslových objektech, provozování mycí linky aj.

Poslední příspěvky

Zajímavé odkazy

Kontakty

JIPEWO s.r.o.
J.V.Sládka 14 (za Katastrálním úřadem)
415 01 Teplice
Kontakty