Mycí linka

Vaše auto důkladně umyjeme a ošetříme.

V areálu autodopravy v ulici Tolstého v Teplicích, který patří společnosti Jipewo, je možné si nechat umýt automobil na naší mycí lince. Také možnost pronájmu parkovacího stání v krytých a hlídaných garážích.

Spolehlivé a hlavně šetrné odstranění i těch nejodolnějších nečistot, rychlost a zářivý lesk beze šmouh. Spokojený zákazník, který se do naší mycí linky bude rád vracet. To je naším cílem. Naše mycí linka je upravena tak, abychom byly schopni vyčistit většinu dopravních prostředků.

Kompletní mycí program:

  • Spodní tlakové mytí
  • Ruční mytí nádrží a kol
  • Ruční mytí kabiny
  • Spuštění portálu se třemi kartáči
  • Ruční tlakové domytí - WAP kol, nádrže, nárazníky…

Ceník služeb - mytí automobilů

Mytí exteriéru     Popis služby Cena
Program č. 1 Mytí automobilu pěnové předmytí, tlakový oplach, mytí šetrnými kartáči softec, oplach, voskování, sušení  198,-Kč

 

O společnosti

Firma vznikla zápisem do obchodního rejstříku dne 22. října 1996, kdy jednatelé společnosti odkoupili objekt prádelny dříve patřící firmě Lázně Teplice.

Po vzniku firmy jsme se zabývali pouze praním a čištěním prádla a údržbou lázeňských domů v Teplicích. Postupně jsme získávali cenné zkušenosti a rozhodli jsme se expandovat do dalších oborů jako je údržba zeleně, elektroinstalatérské práce, průmyslové úklidy, úklidové práce v kancelářích a průmyslových objektech, provozování mycí linky aj.

Poslední příspěvky

Zajímavé odkazy

Kontakty

JIPEWO s.r.o.
J.V.Sládka 14 (za Katastrálním úřadem)
415 01 Teplice
Kontakty