Prádelna

Nabízíme kompletní služby prádelny, jako je praní, čištění, žehlení a mandlování veškerého prádla a textílií.

Provádíme průmyslové praní a čištění prádla včetně žehlení a mandlování jak pro jednotlivce, tak pro velké společnosti. Zaměřujeme se na kvalitní a šetrné chemické čištění oděvů, praní a žehlení prádla.

V prádelně používáme dermatologicky testované protialergické prací prášky, které neobsahují žádná barviva ani konzervační látky. Technologie praní byla schválena závazným posudkem okresního hygienika v Teplicích.

PrádelnaNaše prádelna je k dispozici pro:

 • hotely a restaurace
 • zdravotnická zařízení
 • ubytovny a penziony
 • mateřské školy
 • kadeřnické a kosmetické salony
 • jednotlivce a domácnosti

V naší prádelně se zabýváme průmyslovým praním různých druhů prádla, tím se zároveň rozumí sušení, mandlování a případné opravy prádla.

Praní prádla pro firmy

Prádlo z lázeňských domů, hotelů, ubytoven, restaurací a dalších firem svážíme vlastními vozy. Poté v naší prádelně prádlo vytřídíme a pereme. Zároveň provádíme značení praného prádla výšivkou, zpracovanou na počítači dle přání zákazníka. Prádelna je vybavena technologií na praní, sušení a mandlování téměř všech druhů prádla. Po vyprání prádlo dále sušíme, mandlujeme nebo ručně žehlíme a skládáme dle potřeby.

Prádlo, které projde procesem praní, důkladně zkontrolujeme, v případě potřeby opakovaně přepereme a vytřídíme poškozené kusy.

Naším největším klientem je společnost Lázně Teplice a.s. Objem námi vypraného prádla se měsíčně pohybuje v řádech desítek tun.

Dle individuálního požadavku zákazníka jsme schopni zajistit rozvoz prádla ve speciálních nákladních vozidlech.

Praní prádla pro jednotlivce

Naše prádelna se věnuje i praní prádla pro domácnosti a jednotlivce. Nabízíme praní osobního prádla, ložního prádla, stolního prádla, praní prošívaných dek a polštářů z dutých vláken apod. K údržbě textilií používáme šetrné prací programy a ekologické prací prostředky. Dle požadavků klienta můžeme použít speciální hypoalergenní prací prostředky.

Zajistíme Vám čisté, voňavé prádlo, které bude perfektně vyžehlené, uložené na ramínkách nebo poskládané tak, abyste je mohli uložit přímo do skříně. Vyprané prádlo kvalitně vyžehlíme šetrnými metodami. Provádíme také žehlení košil a kalhot na napařovacích a tvarovacích figurínách. Ložní prádlo mandlujeme.

Prádlo Vám můžeme doručit až domů nebo si ho můžete u nás dle Vašich časových možností vyzvednout.

Proč si vybrat naši prádelnu?

 • Máme bohaté zkušenosti v praní i čištění prádla
 • Odvádíme spolehlivou a kvalitní práci
 • Máme letitou klientelu z řad jednotlivců i firem
 • Naše prádelna má povolení od okresního hygienika v Teplicích
 • Prací a podpůrné prostředky stejně jako škroby a aviváže používáme pouze od renomovaných firem
 • Zajistíme odvoz i dovoz vypraného a vyžehleného prádla přímo k zákazníkovi

O společnosti

Firma vznikla zápisem do obchodního rejstříku dne 22. října 1996, kdy jednatelé společnosti odkoupili objekt prádelny dříve patřící firmě Lázně Teplice.

Po vzniku firmy jsme se zabývali pouze praním a čištěním prádla a údržbou lázeňských domů v Teplicích. Postupně jsme získávali cenné zkušenosti a rozhodli jsme se expandovat do dalších oborů jako je údržba zeleně, elektroinstalatérské práce, průmyslové úklidy, úklidové práce v kancelářích a průmyslových objektech, provozování mycí linky aj.

Poslední příspěvky

Zajímavé odkazy

Kontakty

JIPEWO s.r.o.
J.V.Sládka 14 (za Katastrálním úřadem)
415 01 Teplice
Kontakty